DLW5BSM191SQ2L Wire Wound Common Mode Choke 5mm Length
DELI ELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD
Contact Now
Brand Name : Murata
Model Number : DLW5BSM191SQ2L
Certification : CE/ RoHS
Place of Origin : JAPAN
MOQ : 10pcs
Price : To be negotiated
Payment Terms : T/T, Western Union ,paypal
Supply Ability : 10,000PCS
Delivery Time : in stock 2-3days
Packaging Details : Reel
PN : DLW5BSM191SQ2L
BRAND : Murata
ORIGINAL : JAPAN
TYPE : Wound Type for Large Current
SIZE : (2014/2020 Size)
Maximum DC current : 5A
Contact Now
DLW5BSM191SQ2L Common Mode Choke Coil Wire Wound Type for Large Current(2014/2020 Size)
Product attribute attribute value search is similar
Manufacturer: Murata
Product category: common mode choke/filter
RoHS: Details
Series: DLW5B
Terminal type: SMD/SMT
Inductance: -
Impedance: 190 Ohms
Tolerance: -
Maximum DC current: 5 A
Maximum DC resistance: 20 mOhms
Minimum operating temperature: -40 C
Maximum operating temperature: + 85 C
Package/Box: 2020 (5050 Metric)
Length: 5mm
Width: 5 mm
Height: 4.5mm
Packaging: Cut Tape
Packaging: MouseReel
Packaging: the biennial Reel
Product: Common Mode Chokes
Type: Wire wound
Shielding: Unshielded
Branding: Murata Electronics
Common Mode Chokes
Factory packing quantity: 400
Subcategories: Inductors, Chokes & Coils
Test frequency: 100 MHz
Branding name: Emifil
Unit weight: 300 mg
Deli electronics tehcnology Co.,Ltd
Email:sales3@deli-ic.com
Skype:hkdeli881
Contact: VIVI-CHEN
Product Tags:
DLW5BSM191SQ2L Common Mode Choke
Wire Wound Common Mode Choke
5mm Length Common Mode Filter
Quality DLW5BSM191SQ2L Wire Wound Common Mode Choke 5mm Length for sale
DLW5BSM191SQ2L Wire Wound Common Mode Choke 5mm Length Images